Ekonomi

2 Usta Analist Bitcoin’de 8.000, 10.000, 20.000 ve Ethereum’da 500 Dolar İçin Tarih Verdi!

Bitcoin için kısa vadeli tahminler, boğalar 9.000 dolar seviyesini ve günlük artan kanalı kaybettiğinden oldukça düşüş gösteriyor. Bitcoin, boğaların gücünü kaybetmeye devam ettiği için 9.000 doların altında işlem görüyor. Popüler analist Lorenzo Stroe’ye göre, bogalar için uzun vadede hiçbir şey kaybolmaz, ancak kısa vadede herşeyin ayılar lehine değiştiği açık görünüyor. Ünlü analist Omar Bham’a göre ise Kasım, Bitcoin’in 20 bin doları ve Ethereum’un 500 doları aşacağını söylediği harika bir ay olacak.

Omar Bham: Kasım’da Bitcoin 20 bin doları ve Ethereum 500 doları aşacak!

Popüler analist Lorenzo Stroe’ye göre, günlük grafik hala bir denge paterni olarak kabul edilebilir ve son düşük seviye 8.117 dolarda. Boğalar bu seviyeyi koruyabilir ve daha yüksek bir düşük ayarlayabilirse, analiste göre eğilim kolayca döndürebilirler. Şimdilik, düşüş baskısı devam ederse, Lorenzo Stroe’ye göre önümüzdeki birkaç saat içinde Bitcoin 8.700 dolar ve 8.500 dolara doğru kayabilir.  Son yaptığı açıklamalarda ünlü analist Omar Bham, günlük haberlerin ve kripto para birimlerinin teknik analizinin sonucunda, Bitcoin‘in 20.000 doları aşacağını ve hatta kripto para başına 172.000 dolara vurabileceğini belirtti.

Bu son fiyat hesaplaması, Bitcoin’in piyasa değerine enjekte edilen FED tarafından basılan USD miktarı kullanılarak yapıldı. Omar Bham’a göre Kasım, Bitcoin’in 20 bin doları ve Ethereum’un 500 doları aşacağını söylediği harika bir ay olacak. Omar, Kasım ayının boğa piyasaları için genellikle harika bir ay olduğunu ve çok fazla ralli olduğunu belirtti. Omar Bham, halving’in yıl sonuna kadar devasa yükseliş etkisini göstereceğini belirtiyor.

Lorenzo Stroe: Bitcoin birkaç ay içinde 10.000 ABD dolarını aşacak

Birçok insan Bitcoin’i büyük ölçüde etkileyebilecek ikinci bir Covid-19 dalgası riskine dikkat çekiyor. 12 Mart’ta, WHO virüsü bir salgın olarak ilan ettikten sonra, tüm küresel pazar çöktü, bu da başka bir dalganın benzer etkilere sahip olabileceği anlamına geliyor. Teknik açıdan, Bitcoin’in parlak bir geleceği var ve uzun vadede iyi görünüyor.

Ancak Lorenzo Stroe’ye göre, dijital varlığın önümüzdeki birkaç ay içinde ne yapacağını doğru bir şekilde tahmin etmek için çok fazla değişken var. Hiçbir şey değişmezse ve virüs kötüleşmezse, Lorenzo Stroe’ye göre Bitcoin muhtemelen birkaç ay içinde en az 10.000 ABD dolarını aşacak ve yeni bir ATH’ye vurmayı deneyebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı