Gündem

Afrika’dan Esintilerin Adresi: Marjinal Stüdyo

Afrika’dan Esintilerin Adresi: Marjinal Stüdyo

 

Saç bakımı, sağlıklı ve güzel saçlar için gerekli olan en önemli noktalardan birisi olmaktadır. Hemen hemen her saç modeli her boyama işlemi için yapılması gereken bakımlar mevcuttur. Aksi takdirde saçlarda istenilmeyen durumlar meydana gelebilir. Diğer bir yandan ise tercih edilen boyama işlemi ya da model de profesyonel kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Afrika örgüsü, günümüzde kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Fakat bu modeli yaptırırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Afrika örgüsü yapım aşaması zahmetli olan bir modeldir. Bu bakımdan profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Afrika Örgüsü Yaptırmak İçin Kaliteli Adres

Afrika örgüsü yapılırken sentetik saçın doğru oranda eklenmesi, kafa yapısına uygun örgü ve ayrımlara dikkat edilmelidir. Marjinal Stüdyo olarak hem Afrika örgüsünde hem de afro dalgasında alanında uzman kişiler modeli yapmaktadır. Profesyonel olarak yapılması gereken bir diğer model de afro dalgası olmaktadır. Afro dalgası yapılırken ısı işlemi ayarında olmak zorundadır. Aksi takdirde saçta yanma meydana gelebilir. Bu işlemler belirli bir saat gerektiren uzun işlemlerdir. Pratik olması açısından profesyonel olmayan kişilere yaptırılması önerilmez. Diğer bir yandan, Marjinal Stüdyo’da Afrika örgüsü ya da afro dalgası yaptıran müşterilerimize herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan yaptığımızın garantisini veriyoruz. Böylece güvenilir, doğal ve sağlıklı olarak oldukça modern ve marjinal bir model ortaya çıkarıyoruz. Bu da müşterilerimizi son derece memnun ediyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -