Sponsorlu Bağlantılar

Akasya Ahşap

Akasya Ahşap

Ahşap ambalaj üretiminde her müşterinin ihtiyacı farklı olabilir. Önemli olan müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamaktır. Bu nedenle her ürüne en uygun ahşap ambalajı yapabilmek için ürün üzerinde çalışılması, detaylı ölçülerinin alınması, korozyona karşı hassasiyete karşı VCI ambalaj ile kaplanması, nem önleyici malzemeler, Ahşap Kutu, ahşap kablo makaraları, İhracat sandığı, OSB sandık, sandık veya kontrplak. Kasa ve sandıklar en uygun şekilde yerleştirilmelidir. Ayrıca, sabitleme ihtiyaçları için ek ahşap profiller, ahşap takozlar ve ahşap direkler dikkate alınarak etkili bir ahşap ambalaj geliştirmek gerekir.

Ayrıca ahşap kasa, ahşap kablo makaraları, ahşap ihracat kasası, OSB kasası, kasa veya kontrplak kasa ve kasa altı, özel ebatlı ahşap paletler, fuar sandığı, parmaklı sandık genellikle tüm yüklerin elleçlenmesini kolaylaştırmak için yapılmaktadır. Euro ahşap paletler, CP3 ahşap paletler, CP9 ahşap paletler ve CP serisi ahşap paletler gibi birçok endüstri tarafından kullanılan paletler, ahşap ambalaj üretiminde ağırlıklı olarak taşıyıcı palet olarak tercih edilmektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu