Sponsorlu Bağlantılar

Akredite Gözlem ve Kontrol Kuruluşu

Akredite Gözlem ve Kontrol Kuruluşu

 

İkili anlaşmalarda sağlanacak olan ürünlerin kalitesini, miktarını, taşınma durumunu ve diğer hizmetleri kontrol eden ve uygunluk durumunu çeşitli belgeler ile onaylayan bu kuruluş, çeşitli kurumlardan aldığı izinler ile tamamen akredite bir şekilde hizmet veriyor. Verdiği gözetim hizmetleri ile tarafların sorun yaşamasının önüne geçen ve bunu da uluslararası standartlarda gerçekleştiren bu kuruluş, oldukça çeşitli sektörlerde hizmet sağlıyor.

 

Hangi Sektörlerde Hizmet Veriyorlar?

 

Birçok farklı sektör için hizmet veren bu kalite kontrol kuruluşu, uluslararası kuruluşların belirlediği standartlar çerçevesinde işlerini yürütüyor ve belgelerini de buna göre düzenliyor. Bu sayede her iki tarafın da karşılıklı haklarının korunmasını ve yaşanacak sorunların önüne geçilmesini sağlıyorlar. Kuruluşun başlıca hizmet verdiği alanlar ise endüstriyel alanlar, inşaat sahaları, lojistik hizmetleri, maden ve enerji konularına tabii alanlar olarak biliniyor.

 

Sizin de hizmet alabileceğiniz bu kuruluş, çeşitli sertifikasyon hizmetleri de veriyor. Kuruluşun bu alanda hizmet verdiği başlıca alanlar ise hizmet sektörü olarak biliniyor. Bu kuruluşların test, ölçüm ve diğer standartlarını, uluslararası ölçütlerde denetleyen kuruluş, ilgili işletmenin gerekli sertifikalarını da düzenliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı