Sponsorlu Bağlantılar

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Dua, insanların yapmak istedikleri veya olmasını istedikleri şeyler için Allah’tan yardım istemeleridir. İnsanlar dinen caiz olan her şey için Allah’tan yardım isteyebilirler. Bunlardan biri de aşktır. Aşık olan birisi aşık olduğu kişinin kalbini kazanmak ve kendisine aşık etmek için aşık etme duası edebilir.

Aşık Etme Büyüsü

İnsanların karşısındaki kişiyi kendine aşık etmesi için yapabileceği şeylerden biri de büyüdür. Büyü öteki alemde yaşayan varlıklardan yardım almak olduğu için aşık etmek için de yardım alınabilir.

Aşk büyüsü diğer büyülerde olduğu gibi belli ilimler ile yapılması gereken bir büyüdür. Büyü yapılacak olan kişinin duygularında değişiklik olması hedeflenir ve iyi bir medyum tarafından yapılan aşık etme büyüsü kısa sürede tesir eder.

Aşık etme veya aşk büyüsü bağlama büyüsü ile yakın bir büyüdür ve çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu büyülerin yapılışları, dikkat edilmesi gereken hususlar ve büyünün bozulması ile ilgili her şeye bağlama duası web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca site vasıtası ile İsmail hocaya ulaşarak her türlü sorunuza cevap alabilir veya aşık etme büyüsü yaptırabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı