Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü

Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü

Hepimiz hayatımızda gerçek bir aşkın peşinde oluruz. Bu her insanda var olan bir duygudur. Bazı durumlarda aşkımızın önüne bizim bile aşamayacağımız engeller var olabilir. Pek çok birey ise bu engellerle karşılaştığı zaman çözüm yolu olarak büyüleri seçmektedir. Aşk büyüsü ve aşık etme duası bu çözüm yollarından biridir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazı hocalar ve medyumlar bu büyüyü yaparken kişiye ait özel eşyaları kullanır. Bazı hocalar veya medyumlar kağıtlar ve benzeri nesneler kullanırlar. Bazıları hiçbir nesneye ihtiyaç duymadan sadece özel dualar ve ritüeller ile yine yeteneklerini kullanarak büyüyü gerçekleştirirler. Aşk duası ve bağlama duası bu ritüellerle gerçekleşir.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bağlama büyüsü çok kuvvetli, etkileri ise aşırı güçlüdür ve bu yüzden büyü yapılışı oldukça zor olabilir. Bağlama büyüsü tutma süresi gecikebilir. Ancak işinin ehli olan bir hoca tarafından yapılırsa tutma süresi 10-15 gün kadardır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı