Sponsorlu Bağlantılar

Avrupa Rüyası

Avrupa Rüyası

Ray Bradbury’nin unutulmaz bir sözü vardır: “Dünyayı gezin, sahip olabileceğiniz en muhteşem rüya!” Avrupa rüyası tam olarak budur. Her sabah farklı bir ülkede uyanacağınız yurtdışı turları düzenliyorlar. Türkiye’nin en sevilen otobüsüyle Avrupa turu düzenleyen Avrupa Rüyası, dünyanın 57 ülkesinde 185 şehre turlar düzenliyor. İstanbul’da 14 farklı dış hat güzergahı ile faaliyet gösteren Avrupa Rüyası, TÜRSAB’a bağlı bir seyahat acentesidir. Ayrıca 2019 Yılının En İyi Seyahat Acentası ödülüne de layık görüldüler. Avrupa rüyasını yakından yaşamak istiyorsanız www.avruparuyasi.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa otobüs turu denilince akla Ankara – İstanbul, Adıyaman – İstanbul arası otobüs yolculuğu geliyor. Öyle sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Avrupa Rüyası turları, tamamen eğlenceli bir ortamda sadece seyahat etmek ve eğlenmek için bir araya gelen insanlarla yapılır. Üstelik Avrupa ülkeleri ve şehirleri birbirine çok yakın. Şöyle düşünün: İstanbul-Ankara arası 3-4 Orta Avrupa ülkesini ziyaret edebilirsiniz. 1-2 gün içerisinde şehirlerde gezilecek yerleri görmek mümkün.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu