Sponsorlu Bağlantılar

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty Nedir?

Gelişmiş bir lazer teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen ve günümüzde cilt lekelerine, cilt sorunlarına karşı başarılı bir şekilde uygulanan baby face beauty uygulaması özellikle bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Uygulamanın amacı cilt beyazlatma, leke tedavisi, gevşeklik ve kırışıklık gidermek, cilt yenilemektir.

Mikro kanallar açılarak gerçekleştirilen uygulama için vitamin ve minerallerin bulunduğu özel serumlar hazırlanmaktadır. Hem lazer teknolojisinin etkileri hem de kullanılan serumların etkileriyle başarılı sonuçlar alınan estetik bir uygulamadır. Tedavi kısa süreli ve anestezi ihtiyacı olmadan ağrısız bir şekilde gerçekleşmektedir. Serumların emilimi hızlı olup kişilerin cildine içten dışa doğru bir iyileşme sağlanmaktadır.

Baby Face Beauty Nedir?

FDA onaylı lazer cihazlarının yardımıyla geliştirilen lazer teknolojisinin kullanımının üst seviyede olduğu başarılı bir cilt yenileme uygulamasıdır. Baby face beauty uygulaması estetik bir işlem olup tamamen zararsız ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Cilt yenilemesi yanı sıra leke tedavilerinde ve yaşlanmaya bağlı etkilerin giderilmesinde fayda sağlayan işlemler bütünüdür.

Lazer etkisi ve kullanılan serumların etkileri sayesinde son derece başarılı, etkili, kalıcı bir uygulama olmasından dolayı tercih edilmektedir. Tüm cilt tiplerine ve her mevsim güvenle uygulanabilen bir teknolojiye sahiptir. Tek seansla bile etkilerinin gözle görülmesi mümkün olan estetik bir uygulamadır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

İşlemlerin tamamı iki aşamalı olarak 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. İlk aşamada cilt için gerekli olan serumların hazırlanması ve kanüllerin açılması yer alır. Bu işlemlerden sonra cilt için özel olan serumlar cilde yedirilerek ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin etki etmesi sağlanır. En son aşama olarak ise 10 dakika süren bir cilt maskesi uygulaması yapılır. Seansların sonlandırılmasıyla kişi gündelik hayatına hemen dönebilir. Uzmanların önerdiği 2 hafta aralıklarla 3-5 seans tekrarlanmalıdır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer teknolojisi yardımıyla yapılan tüm işlemlerin uzman kişiler tarafından yapılması etkileri bakımından önemlidir. Beşiktaş lazer epilasyon uygulamalarında kişilerdeki kıl ve tüy sorunları kalıcı olarak giderilerek pürüzsüz bir tene kavuşulması sağlanır. Genital bölge, kol ve koltuk altı, bacak, karın, bel gibi vücudun her bölgesinde güvenli bir şekilde uygulama yapılabilir. 12 yaş üzeri kıl ve tüy sorunu yaşayan kadın ya da erkek fark etmeden herkes tarafından kullanılabilen bir uygulamadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Estetik uygulamalarda kişilere özel tedavi planı oluşturulması önem taşır. Şişli lazer epilasyon uygulamalarında da aynı sistem geçerli olmasından dolayı öncesinde net bir fiyat bilgisi verilmesi doğru değildir.

Uygulamayı yapacak olan kişinin uzmanlığı, uygulama merkezi, bölgenin genişliği ve seans süreleri gibi etkenler epilasyon için farklı fiyatlandırma yapılmasına neden olmaktadır. İşlemlerden önce cilt ve kıl analizi yapılarak kişiye uygun olan yöntemin belirlenmesi ve tedavi süreci hakkında hasta bilgilendirmesi yapılmalı ve fiyatlandırma işlemleri bu şekilde belirlenmelidir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Çeşit ve yöntemlerin değişkenlik göstermesi tamamen kişilerin kıl ve cilt yapısına bağlı olan bir durumdur. Şişli lazer epilasyon uygulamaları için en sık kullanılan yöntemler alexandrite, diode, ruby ve ND YAG olarak belirlenmiştir. Alexandrite lazer epilasyon açık tenli ve koyu kıllar üzerinde etkili iken ruby lazer dudak üstü ince tüylerde etkili olmaktadır.

Diode lazer epilasyon yöntemi her cilt üzerine uygulanmaz. Sadece çok koyu olan tenler için uygundur. Bu nedenle kullanım yaparken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Fakat ND YAG lazer epilasyon sistemi derinlere etki etmesinden dolayı acılı bir uygulamadır ve bu nedenle pek kullanılmaz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı