Sponsorlu Bağlantılar

Baby Face Cilt Bakımı

Baby Face Cilt Bakımı

Cilt bakım ve yenileme araçlarından biri olan baby face beauty ile yapılan cilt bakımı cildin parlak ve lekelerden arındırılmış olmasını sağlar. İşlem sırasında kullanılan teknolojik özelliklere sahip lazer cihazı cilt üzerinde bulunan tüm lekeleri kalıcı olarak yok ediyor. Cihaz FDA onaylı olduğu için güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Kısa sürede işlemi tamamlaması ve ağrısız bir uygulama olması baby face  cilt bakımının önemini ortaya koyuyor. Kişinin ihtiyaç duyduğu özel bakımı etkili bir şekilde tamamlar. Her mevsim kullanılan baby face beauty kullanılan lazerin cilt tarafından emilmesini sağlayarak cildin kısa sürede iyileşmesini sağlar.

Baby Face Beauty Nedir?

Lazer teknolojisinin cilt bakımında ortaya koyduğu yenilikler her geçen gün büyük gelişmeler kat ediyor. Bu doğrultuda cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıkları gidermede, gözenekleri sıkılaştırmada, ve cildin yeni bir görünüme kavuşmasında baby face beauty uygulaması kullanılıyor. İşlem kişinin ihtiyacı doğrultusunda seanslar halinde düzenlenir. Ağrısız bir uygulama olduğu için uygulama sırasında anestezik kremler kullanılmaz. Cihazın sahip olduğu özellik doğrultusunda cilt ayrımı yapmadan tüm cilt yüzeylerinde kullanılabiliyor olmasıdır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Medikal estetikte kullanılan yeni nesil cihazlar cildin parlak ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Son dönemlerde kadınlar tarafından büyük ilgi gören baby face beauty uzmanlar gözetiminde uygulanır. İşlem kişiye özel planlandığı için uygulama sırasında kullanılacak ve cildin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan serumlar bulunur. Daha sonra lazer teknolojisi ile küçük mikro kanallar açılır ve açılan kanallardan hazırlanan serumlar yedirilmeye çalışılır. 10 dakika içerisinde tamamlanan işlem sonrasında ciltte bulunan karışıklıklar, siyah noktalar pigmentler azalır. Cilt parlak bir görünüme kavuşur ve cilt rengi açılır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Kıl üretimi yapan kök hücreleri lazer epilasyon cihazı ile kurutma yöntemi olarak bilinen lazer epilasyon istenmeyen tüylere kalıcı olarak son veriyor. Sağlıklı ve güvenilir bir teknoloji olan lazer epilasyon cildin ihtiyacı doğrultusunda farklı dalga boyuna sahiptir. Bu nedenle istenmeyen tüylerin bulunduğu her bölgede kullanılabilir. Şişli lazer epilasyon geleneksel yöntemlerin aksine kalıcı çözümler sunuyor. Yeni nesil lazer epilasyon cihazları bacak, kol, genital bölge, göğüs, koltuk altı, sırt, ense, yüz gibi noktalarda kullanılır. Şişli lazer epilasyon sayesinde ilk seanstan itibaren kalıcı sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon cihazlarının çeşitlilik göstermesinin en önemli nedeni gelen müşterilerin farklı cilt tipi ve rengine sahip olmasıdır. Aynı şekilde istenmeyen kıllarında farklı yapıda olmasıdır. Şişli lazer epilasyon gelen müşterilerin sağlıklı sonuç alabilmesi için doğru cihaz kullanımına önem verir. Bu doğrultuda lazer epilasyon çeşitleri şu şekildedir; diode, ruby, nd yağ ve alexsandrite lazer cihazlarıdır.

Bölgesel İncelme Nedir?

Birbirinden farklı teknolojik özelliklere sahip cihazlar yardımıyla bölgesel yağların yakılarak incelme sağlanmasına bölgesel incelme denir. Seanslar halinde düzenlenen bölgesel incelme sırasında öncelikle hedeflenen bölge belirlenir ardından yağ yakımı işlemine başlanır. Vücudu şekillendiren ve istenilen estetik görünüm sağlayan bölgesel incelme yöntemleri içerisinde Liposuction, ultrashape, kavitasyon, radyo frekans tedavisi gibi yöntemler bulunur. Göbek, kol, bacak, basen gibi bölgelerde oluşan yağ birikintileri parçalanarak vücuttan atılır. Böylece hem sağlıklı hem de güzel bir vücuda sahip olmak mümkündür.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel zayıflama sırasında lazer cihazı yardımıyla yağ kütleleri ısıtılır ve küçülerek yok olurlar. Vücudun belirgin ve kıvrım hatlara sahip olmasında bölgesel incelme oldukça önemlidir. Dolayısıyla bölgesel incelme fiyatları kullanılacak tekniğe, bölge ve seans sayısına, doktorun deneyimine bağlı olarak belirlenir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı