Sponsorlu Bağlantılar

Bakır Stand Ürünleri

Bakır Stand Ürünleri

Gıda işletme ve lokantalarınıza bakır aksanlı ve nostaljik ürünler eklemek için siteyi tercih edebilirsiniz. Bakırdan yapılmış tablo, mangal, davlumbaz, ocakbaşı ve kahveci güzeli ürünlerini sitede bulabilir, dilerseniz özel dizayn olarak sipariş verebilirsiniz. El ile işlenmiş, Osmanlı motifli bakır davlumbaz modelleri sitede sergileniyor. Siteye ulaşarak birbirinden gösterişli bakır standlarını inceleyebilirsiniz.

Bakır Monteli Ürünler

İşletmelerinize bakırdan monteli ya da stand tarzında bakır ocakbaşı ürünler yaptırmak için siteyi inceleyebilirsiniz. Gösterişli ve ilgi çeken elde işleme yapılmış açık bakır ocakbaşı modellerini sitede bulabilir, dilerseniz kendi isteklerinize özel olan ürünü sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerinden bakır stand hazırlatmak ve işletmenize özel olarak yaptırmak için siteyi tercih edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı