Sponsorlu Bağlantılar

Beslenme Konusunda Öneriye İhtiyaç Duyanların Sitesi

Beslenme Konusunda Öneriye İhtiyaç Duyanların Sitesi

2003 yılından beri hizmet veren www.igrus.com sitesi beslenme, temizlik, mutfak, antrenman, yaşam ve sağlık konusunda öneriye ihtiyaç duyanların sitesi olarak 18 yıldır hizmet veriyor. Site yayınlanan özgün içerikler kişilerin yaşamlarını kolaylaştıracak onların sağlıklı olmalarını sağlayacak detayları içeriyor. Bu nedenle örneğin beslenme konusunda öneriye ihtiyaç duyanlar site üzerinde yer alan beslenme bölümünden istedikleri önerileri okuyarak faydalanabiliyorlar.

Sağlık Konularında Eksiklikleri Giderebilecek Paylaşımlar

 İgrus web sitesi üzerinde yapılan paylaşımlar arasında yaşam ve sağlık konuları da yer alıyor. Sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda eksiklik yaşayan kişiler paylaşılan bilgileri kullanarak eksikliklerini giderebiliyorlar. Kolesterol hastalığı bulunan kişiler sayfayı inceleyerek kolesterole düşman olan besinlerin neler olduğunu öğrenebiliyorlar.

Mutfak İşlerinin Püf Noktaları

İnsanların faydalanabilmesi amacıyla içerik yayını yapılan igrus.com üzerinde insanların mutfak işlerini daha kolay yapabilmeleri için püf noktaları paylaşılıyor. Örneğin meyve ve sebze konusunda zorluk yaşayan kişiler püf noktalarını öğrenerek yemeklerini daha kolay hazırlayabiliyorlar. Ayrıca mutfak ekipmanlarının temizlenmesi konusunda püf noktaları da sayfada paylaşılıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı