Gündem

Birminecraft

Birminecraft

Hayatta kalma konseptinde en başarılı ve eğlenceli oyunlardan biri olan Minecraft oyunu, kendisine has birtakım güzel özellikleri bünyesinde taşıyor. Farklı modlar, haritalar ve kaynak paketleriyle oyuna çok daha ayrı bir hava katılabiliyor.

Çoğu Minecraft oyuncusunun birtakım modlar ve haritalar konusunda ziyaret ettiği bu sitede, oldukça güzel bilgiler yer alıyor. Hangi harita ve modda ne tür özellikler bulunduğu bu siteden şeffaf bir şekilde öğrenilebiliyor.

Site doğrudan haritaların ve birtakım modların ücretsiz indirilmesi işlemlerinin da yapılabilmesine olanak veriyor. Oyun severler arzu ettikleri gibi her bir farklı harita seçeneğine sitenin ana sayfasından ulaşabiliyor ve ayrıca bu haritaların ne kadar yer kapladıklarını da görebiliyorlar.

Minecraft Harita İndir

Minecraft haritaları nezdinde ilgili indirme işlemlerini bu siteden yapmak çok kolay oluyor. Oyun severlerin siteye girişten sonra direkt haritalar listesinin bulunduğu alana gelmeleri gerekiyor. Tüm haritaları, adlarıyla birlikte tek tek görmek mümkün oluyor.

İndirme işlemleri için ilgili haritanın üzerine tıklanması gerekiyor. Ücretsiz indirme işlemi, ‘’Hemen İndir’’ yazılı kısımdan sorunsuz başlatılıyor. Çok zaman geçmeden süreç rahatlıkla tamamlanıyor.

Minecraft Harita Yükleme

Bu sitenin en güzel hizmetlerinden biri, doğrudan kişilerin diledikleri gibi kendi özel projeleri kapsamında oluşturdukları haritaları siteye yükleyebilmeleri oluyor. Bunun için sitede bir harita gönderim formu bulunuyor.

Bu forma kişiler ilgili harita projelerini ekliyorlar ve sonra site yetkilileri onu inceleme alıyor. Her şey uygun ve eksiksiz görünüyorsa onun siteye eklenmesi işlemini yerine getiriyorlar.

En İyi Minecraft Haritaları

Bu sitede birbirinden eğlenceli ve kaliteli birçok Minecraft harita seçeneği bulunuyor. Minecraft modları ile beraber oyun severler Minecraft haritalarına da yine ücretsiz erişim sağlayabiliyorlar.

Buradaki harita seçenekleri arasında kaçış ve survival haritaları, skyblock ve parkur haritaları, modern haritalar ve pvp haritaları yer alıyor.

Minecraft Paket Yükleme

Minecraft kaynak paketleri her açıdan oyuna çok daha özel ve harika bir eğlence katıyor. Bu siteden ücretsiz olarak istenilen türlerde kaynak paketlerine ulaşılabiliyor.

Oyundaki tüm eşyalar, bloklar ve daha fazlasını bu paketler aracılığıyla farklılaştırmak mümkün oluyor. 3D paketler, orta çağ paketleri ve Minecraft korku paketleri bu sitede yer alıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı