Sponsorlu Bağlantılar

Btcturk

Btcturk

Btcturk dünyada kurulmuş olan türk lirası ve bitcoin transfer işlemini gerçekleştirmeye yarayan bir sitedir. Yıllardır faaliyet gösteren btcturk sitesi bu kuruluşta faaliyet gösteren Türkiye’ deki ilk sitelerden bir tanesidir. Btcturk sitesi adından en çok güvenilir olmasıyla bahsettirmektedir. Btcturk sitesine girip üye olarak bitcoin furyasına sizde katılabilirsiniz. Btcturk sitesine üye olduktan sonra yatırımlarınızı gerçekleştirip kazanımlarınızı yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz.

Neden Btcturk 

Btcturk ülkemizde ilk bitcoin Türk lirası transferi ile faaliyet gösteren ilk site olmakla bilinirken en güvenilir sitelerden birisidir. Btcturk sitesine üye olabilir, üyeliğinizi btcturk pro olarak yükseltebilirsiniz. Ayrıca btcturk yorum ve btcturk şikayet hatlarını kullanarak btcturk sitesi ile ilgili tüm şikayet ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı