Gündem

Bursa Belediyeler Birliği’nden eğitim semineri

BURSA (İGFA) – İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Duygu Zeybek ve Doğuş Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İlknur Doğu Öztürk, İzmir’de düzenlenen toplantıya katılan birlik üyesi belediye başkanları, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, belediyede görevli personele eğitim semineri verdi.

Eğitim seminerine Bursa Belediyeler Birliği Başkanı Mustafa Dündar, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, belediye bürokratları katıldı.

Toplantıda konuşan Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Bursa Belediyeler Birliği olarak Bursa’nın sorunlarıyla alakalı bir araya gelip toplantılar yapıyoruz. Toplantılar öncesi görevli arkadaşlarımız gündemdeki sorunları araştırıp seminerlerin konularını belirliyor. Düzenlediğimiz bu seminerlerle birlikte bizler burada hocalarımızdan gerekli bilgileri alıp sorunları çözme noktasında yol kat etmiş oluyoruz.

Aynı zamanda burada bir araya gelerek kurumların birbirini daha iyi tanımasını sağlıyoruz. Bu kaynaşma ortamının burada iyi bir noktaya geldiğini görüyoruz. Bu ortamlar karşılıklı tanışmayı belediyelerde çalışan arkadaşların tanışmasına vesile oluyor. Bu tartışmalar sayesinde bir sorunla karşılaştığında birbirini arayarak destek alabileceği bir ortamın oluşmasına vesile oluyor” dedi.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -