Gündem

Bursa Gürsu’da bu mahallenin tek derdi yol!

Duygu TAŞKIRAN – M. Taha ÇELİKBAŞ – Ömer DEMİR – Herkes Duysun
BURSA (İGFA) –
Herkes Duysun ekibi “Mahallemin Muhtarları” programı kapsamında Bursa’nın Gürsu ilçesine bağlı Kazıklı Köyü’ne gitti.

Mahalle halkı pek bir eksiklerinin olmadığını ancak yollar konusunda sıkıntı yaşadıklarını söyledi.

Mahalle sakinleri Samanlı-Kazıklı arasındaki yolların eksik ve çok kötü durumda olduğunu, bunun dışında herhangi bir sıkıntılarının olmadığını; internet, doğalgaz, elektrik, eğitim ve ulaşım konularından memnun olduklarını dile getirdi.

“ARTIK KÖYDE SADECE ÇİFTÇİLİK İLE UĞRAŞILIYOR”

Gelecek dönem için muhtarlığa aday olacağını söyleyen bir vatandaş, geçmişte hemen hemen her evde hayvancılık yapan insanlar olduğuna dikkati çekerek, “Günümüzde ise artan maliyetler dolayısıyla sadece çiftçilik ile uğraşılıyor. Köyümüzde büyük problemler yok, genel anlamda memnunuz ancak daha da iyileştirmek adına elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

“MAHALLEYE KARGO GELMİYOR”

Mahallede ikamet eden genç bir kadın ise kargo sorunu yaşadıklarını belirterek, mahalleye online siparişlerin kargolarının teslim edilmediğini ve bu sebeple büyük mağduriyet yaşadıklarını, bu soruna bir çözüm getirilebilirse memnun olacaklarını söyledi.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -