Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Haberleri

Bursa Haberleri

Online bursa haberleri paylaşan site, tarafsız bir yayın anlayışıyla hizmet veriyor. Son dakika gelişmelerini en şeffaf haliyle aktarıyorlar. Haber niteliği taşıyan tüm olayları birinci kaynağından alıp en doğru şekilde servis ediyorlar. Bursa bölge haberleri başta olmak üzere ülkeden ve dünyadan da gelişmeleri anlık olarak paylaşıyorlar.

Bursa Son Dakika Haberleri 

Ekonomiden sağlığa, siyasetten spora, eğitimden gündemi meşgul eden bursa son dakika haberleri tarafsız bir şekilde paylaşılıyor. Kaliteli habercilik anlayışıyla hareket eden uzman editörler haberleri en yalın haliyle aktarıyor. İlkeli, dürüst ve bağımsız habercilik yapıyorlar. Anlaşılır ve akıcı bir dil kullanıyorlar. Haberler gerçek görselleriyle yorumsuz olarak sunuluyor. Bursa siyaset ve politikaya dair gelişmeleri en doğru kaynaktan aktarıyorlar.

Bursa Spor Haberleri

Spor gündemiyle ilgili haberleri güncel olarak yayınlayan sayfa, futbol meraklıları için de doğru ve gerçek haberlere yer veriyor. Bursa spor haberleri flash gelişmeler ve son dakika başlıklarını sayfada bulabilirsiniz. Editörler spor camiasını yakından takip edip, sektörün tanınmış isimleri ile ilgili haberleri ve güncel gelişmeleri aynen aktarıyor. Maç skorları, futbola dair yorum ve eleştirileri ilk kaynağından aktarıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı