Yerel

Bursa İnegöl’de kırsalda parke taş çalışmaları

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, kırsal mahallelerde çalışmaları süren parke taş uygulamalarını yerinde inceledi.

Kırsal mahallelere yönelik hizmet seferberliğinin sürdüğünü kaydeden Başkan Taban, köylerin ulaşımı, kalkınma anlamında desteklenmesi, şehirleşme anlamında iyileştirilmesi gibi pek çok konu başlığı altında çalışmalar yapıldığına dikkati çekerek, “Bugün de Bahçekaya Mahallemizdeyiz. Bizler İnegöl Belediyesi olarak işçiliğini yapıyoruz parke taş kaplama çalışmasının. Parke taşları da Bursa Büyükşehir Belediyemiz tarafından karşılanıyor. Devam eden çalışmayı yerinde görmek istedik. Ben bu vesileyle Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Söz konusu mahallede yaklaşık 4 bin metrekare parke taş uygulaması yapıldığını ifade eden Başkan Taban, birkaç gün içerisinde çalışmayı tamamlayarak vatandaşlarıkullanımına sunmuş olacağız” açıklamalarında bulundu.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -