Sponsorlu Bağlantılar

Büyü Nasıl Yapılır

Büyü Nedir?

Kişilerin kendi menfaatleri uğruna başkalarına zarar vermeyi göze aldıkları, bütün dinler tarafından yasaklanmış olan kötü uygulamalara büyü adı verilir. Oldukça eski olduğu bilinen bu uygulamaların ne zaman ortaya çıktığı ve kim tarafından yapılmaya başlandığı bilinmemektedir. Bizim dinimizde de büyünün yapılması günahtır ve yapanın yanı sıra yaptırana da lanet okunmaktadır.

Büyülerin Amaçları Nelerdir?

Büyüler, insanların durmaksızın devam eden isteklerinden dolayı, pek çok farklı amaçlar ile yapılabilmektedir. Genellikle aşk duygusunun temel alındığı evliliklerde veya ilişkilerde birçok amaçla kullanılırlar. Bunların en yaygın olanları ise bozulmaya yüz tutmuş evliliklerin kurtarılmak istenmesi veya giden bir sevgilinin geri getirilmek istenmesidir. Bunun yanı sıra karşılığı olmayan aşklarda karşı tarafından kendi taraflarına çekilmek istenmesinin amaçlandığı büyüler de yapılmaktadır. Ayrıca insanların iş ilişkilerinde de kendi çıkarlarını sağlamak veya başkalarına zarar vermek amacıyla yaptırdıkları büyüler vardır. Ticarette gelirlerini arttırmak veya rakiplerinin gelirlerini kesmek, hayvancılıkta da kendi hayvanlarının yavru sayısını arttırmak veya başka birinin hayvanlarını sütten kesmek bu durumlara örnek olarak gösterilebilir. Bunların dışında bir kişinin kısmetini kapamak, evliliğini sekteye uğratmak veya kısırlaştırmak gibi amaçlarla da yapılabilirler.

Büyülerin Belirtileri Nelerdir?

Birçok amaç ile yapılan büyülerin etkisi altına aldığı kişilerde bazı değişiklere sebep olduğu bilinmektedir. Bu değişiklikler fiziksel anlamda olabileceği gibi akıl sağlığını bozabilecek seviyede yaşanan ruhsal değişiklikler de olabilir. Fiziksel bakımdan nefes darlığı, kalp ağrısı gibi rahatsızlıkların yanı sıra halsizlik ve tembellik gibi sorunların belirmesi yaşanabilir. Ruhsal anlamda ise paranoya belirtileri olan gaipten sesler duyulması veya takip ediliyor hissinin oluşması bu durumun örnekleridir. Bunun yanı sıra korkunç rüyaların görülmesinde artış yaşanabilir ve bu rüyalar kişiyi uykudan uyandıracak kadar güçlü ve gerçekçi yaşanabilir.

Büyüler Bozulurlar Mı?

Bu alanda uzmanlaşmış kişiler, bozulmasının mümkün olmadığının söylenebileceği bir büyünün var olmadığını belirtirler. Ancak bu büyülerinin güçlerine göre farklı zorluklarla bozulmaları mümkündür. Bunun için de mutlaka tecrübeli ve bilgi birikimi üst seviyede bir medyum tarafından yapılmalarının gerektiği belirtilmektedir. Medyumların kendilerine özel olan yetenekleri sayesinde, farklı uygulama yolları ile bu büyüleri çözebildikleri bilinir. Yeteneklerinin Allah vergisi olmasından dolayı başkalarıyla paylaşılması söz konusu değildir. Bundan dolayı da kişilerin büyü bozma adına gördüğü yöntemlere kulak asmamaları gerekmektedir. Bu gibi bilinçsiz yapılan işlemler sonucunda türlü problemlerin oluşması mümkündür.

Büyüler hakkında her şeye ve Papaz Büyüsü, Geri Getirme Büyüsü hakkında merak ettiklerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı