Sponsorlu Bağlantılar

BÜYÜLER HAKKINDA BİLGİLER

Medyum nedir,  ne iş yapar? Medyum ruh ötesi güçlerle, ruh ötesi kişilerle meşgul olan kişidir. Ruhlarla insanlar arasında aracı olan medyumlar birçok büyüyü yapabilirler. Bunlardan bazıları:

Bağlama büyüsü nedir? Adından da anlaşılacağı üzere birini birine bağlamada  veya eve, işe  bağlamayı sağlayan büyüye bağlama büyüsü denir. Genelde eşlerin birbirine bağlanması için yapılan bu büyü 10 ile 15 gün arasında etki eder. Büyünün tesiri sizin büyüye olan inancınızla ve malzemelerin kalitesiyle alakalıdır.

Papaz büyüsü nedir? Papaz büyüsü insanların korktuğu büyüdür çünkü kara büyüdür. Bu büyü hemen etki eder ve tesiri uzun zaman sürer. Papaz büyüsü genellikle karşıdaki kişiyi zarara uğratmak için yapılır.Genellikle kolay kolay bu büyü bozulmaz.

Aşk büyüsünedir? Aşk büyüsü kişiyi kendine aşık etmek için yapılan masum, beyaz büyülerdendir. Bu büyü oldukça etkilidir fakat büyüye güvenip kendinizi bırakmamanız gerekiyor sizinde bir yandan çabalamanız gerekiyor.

Papaz Büyüsü

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı