Gündem

Çalık Holding’in Çin temsilcisi: Çin ekonomisine olan güvenimiz tam ve sonsuz

Bu yıl ikinci kez Çin Uluslararası İthalat Fuarı’na katılmaktan çok mutlu olduklarını aktaran Onur Büyükmehmetoğlu, Türk gıda ürünlerinin Çin’de çok sevilip, tanındığını, çok mutlu olduklarını ve bu durumun daha aşkla şevkle Çin pazarına katılmalarını sağladığını dile getirdi.

Büyükmehmetoğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz ilerleyen dönemlerde bu zorlu sürecin atlatılıp, tüm iş dünyasındaki herkesin işlerinin daha iyi olacağı inancındayız. Bu sebeple buradaki yatırımlarımızı arttırdık, ofislerimizi açtık.

Ve Çin pazarında çok uzun soluklu kalmayı düşünüyoruz. Gelecek yıl ki Çin Uluslararası İthalat Fuarı’na ve Çin’deki diğer fuarlara katılmayı istiyoruz.”

Yabancı işletmelerin Çin’de ağ kurması ve yeni iş fırsatları yakalaması için ideal bir platform olan 3. Çin Uluslararası İthalat Fuarı, gıda ve tarım ürünleri, otomobiller, akıllı endüstri ve bilgi teknolojisi, tüketim ürünleri, tıbbi ekipman ve sağlık ürünlerinin yanı sıra hizmet ticaretinin sergilendiği altı sergi bölümüne ayrılmıştır.

 

Kaynak Çin Uluslararası Radyosu
Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı