Sponsorlu Bağlantılar

Codician Ankara

Codician Ankara

Devir inovasyon devri, devir yenilikçi codician yazılım devri, bu nedenle günümüzün ihtiyacı yazılımları üretmek bizim elimizde olacak. Geleceğe güvenle ve kârlı yatırım fikirleriyle bakmak için kâğıtlarda yazan tüm fikirlerinizi yazılıma dönüştürme zamanı codician Ankara ile geldi. Kimsenin önemsemediği ya da ciddi bütçeler nedeni ile girişimde bulunmadığınız fikirleriniz ile dünyayı değiştirebilirsiniz. Size her zaman inanan ve fikirlerinize değer veren codician ile her şey mümkündür.

İnovasyon ve Codician

İnovasyon ile yenilenen dünyada her fikir codician ile daha teknolojik oluyor. İleri teknolojiye uyarlanan fikirler ise codician yazılım her zaman sizlerle oluyor. Dünya genelinde üretilen bazı fikirlerin geliştirilmesi, daha büyük fayda sağlaması adına daha özgün geliştiricileri codician Ankara ile kuruyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı