Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresine katıldı

Erdoğan’ın konuşmasında satır başları;

Anadolu topraklarından yeni bir silkelenişle yeni bir şahlanışı bölgemize ve dünyaya ”Barış Huzur Adalet” getirecek bir mücadelenin içindeyiz.

AK Parti’nin Genel Başkanı’ndan, Mahalle Temsilcisi’ne kadar tüm kadroları yapıyor kaderimizi, Türkiye’nin kaderi ile istikbalimizin, milletimizin istikbali ile bir görüyoruz.

Büyük ve güçlü Türkiye mücadelesinin lokomotifliğini AK Parti tüm kadroları ile yapıyor.

Son iki yılda teşkilatlarımızın yaklaşık üçte ikisini yeni isimlerle güçlendirirken, Ahde Vefa’yı da asla bırakmadık.

18 yılda Kahramanmaraş’a eski rakamla 35,5 katrilyon lira tutarında yatırım yaptık, yani 35 buçuk milyar.

TOKİ vasıtasıyla Kahramanmaraş’ta 4119 konut projesini hayata geçirdik. 

Bölünmüş yol uzunluğunu 73 kilometreden 339 kilometreye çıkan bugün kongremizin hemen ardından şehrimiz için büyük önem taşıyan bir ulaşım projesinin resmi açılışını yapacağız. Daha önce tamamlanan kısımları trafiğe açılan 64 kilometrelik yolun tamamının bugün açılış töreni gerçekleştiriyoruz.

 64 kilometrelik yolun tamamının bugün açılış törenini gerçekleştiriyoruz. Güzergahı üzerinde 11 adet tünel 2 adet viyadük 3 adet köprü 6 adet köprülü kavşak bulunan bu yolun ülkemize, bölgemize, şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.

Kasım 2002 seçimlerinden bu yana yaşadıklarımızı hatırlayın vesayetin her türlü aracı kullanarak önümüze çıkardığı engelleri tuzakları hatırlayın.

Milletimizi birbirine düşürmek için yapılan provokasyonları ortaya atılan iftiraları o Taksim Gezi Hareketlerini hatırlayın, çukurcuları çukura rekatlarını hatırlayın, terörle verdiğimiz ölmüş şehitleri hatırlayın, camilerimizi nasıl yaptıklarını, minarelerimizi nasıl yıktıklarını hatırlayın.

Bu sabah İlham Aliyev kardeşimle görüştüm. Olumlu görüşmeleri kendisinden dinledim. Zafere inşallah yaklaşıyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Göreve geldiğimizde 23,5 milyar dolar borcumuz vardı. Bu borcu biz 2013’te sıfırladık.

KKTC’deki seçim neticesinde Türkiye’yi seven, Türkiye’yi kabullenmiş bir kardeşimiz Cumhurbaşkanı oldu.

15’inde biz Cumhur İttifakı olarak Devlet Bahçeli ile birlikte inşallah hepimiz Kuzey Kıbrıs’ta olacağız orada törenlere katılacağız ve törenlerden sonra da kapalı Maraş bölgesinde şöyle topluca bir piknik yapacağız.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı