Sponsorlu Bağlantılar

Dedektör

Dedektör

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca onaylı bir Ar-Ge kurumu olan şirket, 2003’ten beri sektöre en kaliteli dedektör seçeneklerini sunuyor. Son teknolojiyi kullanarak, definecilik sektöründe müşteri memnuniyeti sağlayan şirket, ürünlerinin kalitesi ile de öne çıkıyor. Hem ulusal hem de uluslararası alanda satışlarına devam eden kurum, satış sonrası yaptığı değerli bilgilendirmeler ile de müşterilerinin define arama konusunda bilinçlenmesini sağlıyor. Türkiye’nin en kapsamlı dedektör teknolojisine ve alt yapısına sahip olan Nokta Dedektör, global bir marka olarak hizmetlerine devam ediyor.

Son Model Teknolojiye Sahip Dedektörler

Şirketteki ürünler arasında, alan tarama cihazları, yer altı görüntüleme sistemleri, son teknolojide üretilen modern dedektörler, güvenlik dedektörleri ve dedektör başlıkları gibi 10’larca seçenek yer alıyor. Ürünler şirketin web sitesinde farklı kategorilere ayrılarak sunuluyor. Bu sayede ulaşmak istediğiniz ürün türüne kolayca erişebilirsiniz. Her ürününü garantisi olup, satış sonrası teknik servis hizmetleri de müşteri memnuniyeti kapsamında en iyi şekilde yürütülüyor.

Dedektör Ekipmanlarına Kolayca Ulaşabilirsiniz

Sitede sadece dedektörler değil, batarya ve şarj cihazları, kazı araçları, arama başlıkları, başlık kapları, taşıma ekipmanları, koruma kılıfları ve kulaklıklar gibi tüm aksesuarlar da bulunuyor. Sitede, şirketin ürünlerini alanların buldukları definelerden oluşan başarı hikayeleri de insanı motive eden bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’deki bayileri aracılığıyla veya telefonla iletişime geçerek, şirketin tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Rakipsiz Dedektörleri Keşfedin

Demir seslerini kapayan sistemleri, istenmeyen metal türlerini aramama menüsü, herhangi bir su geçirmeyen özelliği, pratik şekilde şarj edilebilir dedektörleriyle şirket, sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Define konusunda hayalleri gerçeğe dönüştüren görüntüleme sistemlerinde, hedeflerin boyutlarından ne kadar derinde olduklarına dek her ayrıntı düşünülmüş. Bu sayede, tespit edilen metallerin boyutu, derinliği, şekillerini, metalin türünü hiçbir zahmette bulunmadan yapay zeka teknolojisi ile bilebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı