Sponsorlu Bağlantılar

Desenli Viskon

Desenli Viskon

Viskon kumaş; mevsimlik ceket, takım, gömlek, elbise ve etek gibi farklı giyim türlerinde rahatlıkla kullanılabilen bir kumaş türüdür. Bu sebeple bu kumaş türüne olan ilgi oldukça fazladır. Daha çok giyim sektöründe kullanılan bu kumaş türünün iki farklı alt modeli bulunur. Bunlar; desenli viskon kumaş ve düz renk viskon kumaştır.

Desenli Viscon Kumaş Özellikleri

Viskon kumaş, insan teni ile uyum sağlayan doğal yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Yumuşacık yapısı sebebiyle kullanım esnasında rahatça hareket etmeyi sağlar. Viskon kumaşlar, hava alan bir yapıdadır bu sayede terlemeyi önler. Oldukça kullanışlı olan bu kumaş mevsimlik olarak tercih edilebilir. Hem rahat, hem de dökümlü bir kumaş türü olan bu kumaşın fiyatı da oldukça makuldür. Ayrıca krep kumaş türleri gibi viskon kumaş türleri de tüylenme yapmaz.

Viskon Kumaş Satın Al

Viskon kumaşlar hem düz renk hem de desenli kumaş olarak üretilir. Talebin oldukça yoğun olduğu bu kumaşlara sahip olmak ve desenleri incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı