Sağlık Gündem

Devir sağlıklı ve ergonomik bir düzenle ‘Hibrit Çalışma’ devri

Rubi By, ‘Point’ serisi özel çalışma üniteleri ofis konforunu evinize getiriyor! Ofiste Her Şey partner markası Rubi By’ın özel çalışma üniteleri ile evden çalışmak daha sağlıklı, ergonomik ve konforlu olacak!

Gelişen dünyada değişen koşullarda ofislere nitelik kazandıran, modern kaliteli tasarımlar ile çalışanların konforunu düşünerek sektöre yön veren Ofiste Her Şey, partner markalarıyla birlikte bütünleşik çözümler içeren bir hizmet veriyor. Hizmet verdiği şirketlere konfor ve çalışma alanının yanı sıra bir yaşam alanı vadeden firma, son olarak “Home Office” çalışma biçiminin pandemi dönemi ile artışını göz önüne alarak evden daha konforlu çalışmanın yollarını aradı ve partner markası ‘Rubi By’ ile evden çalışmaya uygun özel üniteler tasarladı.

Pandemi sürecinde uzun süreli eve kapanmalar gerçekleşince artan evden çalışma modeli evde geçirilen süre uzadı ancak genelin ev şartları bu konsepti desteklemedi. Ofislerde bulunan konforlu çalışma alanları yerini yemek masaları ve sehpalara bıraktı. Bu sebep ile evden verimli bir çalışma ortamı için ergonomik masa ve sandalye üretimi yapan Rubi by; tasarım yönünden oldukça yenilikçi, rahat, pratik, az yer kaplayan ve tasarruflu Point serisini ortaya çıkardı.

Bu soruna bir çözüm olarak ortaya çıkan ‘Point’ serisi ile ofislerinizdeki rahat, ergonomik ve verimli çalışmak için tasarlanmış huzurlu çalışma ortamını evlerinize getiriyor.

Uzun saatler ev koşullarında ergonomik olmayan pozisyonlarda çalışmak zorunda kalmak, binlerce insanın fiziksel sağlık sorunları yaşamalarına neden oldu. Bunun yanı sıra, verimlilik, masa başında kalma süresi gibi parametreler de bu koşullarla zarar gördü. Tüm bu sorunlara yönelik çözüm geliştiren Ofiste Her Şey Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, evden çalışmanın yol açtığı sağlık sorunlarının çoğunun çalışma ortamından kaynaklandığını söyledi. Bunun için bazı önlemler alınması gerektiğine işaret eden Ercan Sicim, “Pandemi ile birlikte birçok şirket çalışma alanlarını evlere taşıdı. Araştırmalar, evden çalışanların yüzde 40’tan fazlasının bel ağrısı, yüzde 20’den fazlasının da boyun ağrısı yaşadığını ortaya koyuyor. Evden çalışanlarda bel ve boyun sorunları arttı. Uzaktan çalışma trendi her geçen gün artan bir ivme sergiliyor. Bu sebeple personelini virüsten korunmak isteyen şirketler, evlerdeki çalışma ortamlarının personelin sağlığı üzerindeki etkilerini de düşünmelidir.” dedi.

Ofis hissiyatını, rahatlığını evlerimize taşımayı amaçlayan marka, çıkarttığı bu yeni tasarımlarında hem depolama alanı rahatlığı hem de çalışma masası işlevi gören Point serisi sayesinde çalışma alanlarınızın organizeri olmayı hedefliyor. Farklı renk ve boyutlarda tasarlanan Point; 7 farklı seçenek ile tasarım seven, yeniliği takip eden kişilere hem estetiksel hem de işlevsel çözümler sunuyor.

Point serisi hakkında bilgi almak, ‘Ofiste Her Şey’ deneyim merkezini gezmek aynı zamanda da ofisleriniz için tasarlanmış ürünler ile tanışmak için ‘ofistehersey.com’ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. ‘Ofiste Her Şey-Sarı Yaz Kampanyası’ kapsamında seçili ürünlerde yüzde 60 indirim sizi bekliyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı