Sponsorlu Bağlantılar

Düşmeyen Instagram Takipçi Satın Al 2022

Instagram Takipçi Satın Al

Sosyal medya hizmeti sunan siteler arasında bulunan Wubity instagram kullanıcılarının ihtiyaç duyacakları hizmetleri veriyor. Etkileşim artırmak isteyenler ve sosyal medyada yükselmek isteyenler instagram için sitenin sunduğu paketlerden yararlanabiliyorlar. Instagram takipçi satın al paketlerini tercih edenler takipçi sayılarını yükselterek hesaplarının daha çok kişi tarafından görülür hale gelmesini sağlayabiliyorlar.

Instagram Takipçi Satın Alma Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi satın almak isteyen kişiler sitede yer alan instagram bölümünden takipçi hizmetini seçebiliyorlar. Bu hizmeti seçtiklerinde kullanıcı adı bilgisi ve takipçi sayısını girip ödemelerini yaptıktan sonra hesaplarına takipçilerin yüklenmesini sağlayabiliyorlar. Takipçi satın almak isteyenler 250, 300, 350, 400 ve 450 takipçiye sahip olabiliyorlar. Ayrıca isterlerse Türk isterlerse Dünya geneli takipçiye sahip olabiliyorlar.

Takipçi yerine beğeni satın almak isteyenler ise beğeni hizmetini tercih ederek siparişlerini veriyorlar. Instagram beğeni satın al paketleri en az 350 beğeni en fazla 10000 beğeni şeklinde satın alınabiliyor.

Instagram Takipçi Satın Alma Ücretleri Ne Kadar?

Wubity instagram paketlerinin ücretleri tercih edilen beğeni, izlenme, takipçi, yorum ve etkileşim paket türüne göre değişiklik gösteriyor. Takipçi paketlerinde fiyatlar 250 takipçi için 4,80 TL olurken izlenme paketlerinde fiyatlar 1000 izlenme için 6,10 TL gibi ortalama fiyatlarda oluyor. Instagram izlenme satın al paketlerini tercih edenler en az 1000 en çok 500000 bin izlenme satın alma imkanı bulabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu