Sponsorlu Bağlantılar

ECO Label Sertifikası

ECO Label Sertifikası

Hayatın daha yaşanır olması, gelecek nesillerin bu hayatı sürdürülebilir ve en iyi koşullarda yaşaması için gerekli olan suyu, havayı, doğayı ve dünyayı korumak gerekir. Bunun için birçok adından söz ettiren marka çevre dostu olmak için çözüm odaklı çalışıyorlar. ECO Label sertifikası, yaşam için gerekli olan üretim, tüketim gibi faaliyetlerin çözüm odaklı ve çevreye zararı en aza indirmeye yönelik bir programdır.

ECO Label

Çevre dostu olarak da bilinen ECO Label, tüketim ve üretim açısından gelişmiş ülkelerde etiketleme sistemi yaparak tüketicileri memnun etmeyi ve doğayı korumayı amaçlayan bir sistemdir. Çevre dostu olmak isteyen markalar ECO Label sertifikası alması gerekir. Dünyanın sağlıkla ve endişesiz yaşam sürmesi için kurulmuş bir programdır. Markalar ECO Label belgelendirme yapmaları için uzun bir süreçten geçmeleri gerekir.

ECO Label ve Firmalar

ECO Label‘e katılan firmalar arasında; İSKOR MADENCİLİK, ERSAĞ, KAYSERİ PAZARI, BİZİM TOPTAN MARKET, ŞOK, MİGROS, CARREFOUR, A101, METRO MARKET, BİM, DURU, BOZKIR BAL gibi firmalar bu programa destek olmaktadır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı