Sponsorlu Bağlantılar

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?  

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?  

Ed1000 tedavisi herhangi bir anestezi gerektirmez bu nedenle normal poliklinik ortamlarında rahatlıkla uygulanabilir.  Kısa süren işlemlerin ardından hastalar aynı gün normal yaşamlarına geri dönebilirler. Operasyon öncesinde herhangi bir şekilde ilaç kullanımı bulunan hastaların ameliyat günü bu ilaçları bırakmalarına gerek yoktur. Penis protezi uygulamaları ile normal şartlarda sağlık kuruluşuna gelip tekrar kısa süre içerisinde evlerine geri dönebilirler. Herhangi bir şekilde ağrı hissedilmediğinden dolayı hastalar operasyon sürecini son derece rahat atlatırlar.

ED1000 Tedavisi Nedir?

Penis protezi iktidarsızlık probleminde kesin çözüm olarak görülen bir yöntemdir. Tedaviden önceki süreçte hastanın detaylı bir muayenesi yapılır ve bu doğrultuda hastaya en uygun tedavi planı hazırlanır. Şayet daha önce herhangi bir operasyon geçiren ve ciddi ilaçlar kullanan hastalar için daha farklı tedavi planları hazırlanır. Operasyona hazır olan hastalar verilen tarihte sağlık merkezinde hazır bulunarak operasyona alınır.

Penis protezi uygulamaları seanslar ile gerçekleştirilen bir tedavi yöntemidir. Hastalar verilen tedavi tablosuna uygun olarak haftanın 2 ya da 3 günü merkeze gelerek gerekli tedaviyi alır. Toplam seanslar genelde standart olarak 6 seans olarak belirlense de bazı durumlarda seanslar 12’ye kadar çıkabilir. Daha zor durumlarda seanslar toplamda 24 adedi bulabilir. Hastaların ön muayeneler ve tedavi süreçleri toplam seansların belirlenmesinde önemli bir konudur.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır? 

Ed1000 tedavisi tamamen lazer dokunuşlar ile gerçekleştirilir. Bu nedenle herhangi bir açık ameliyat söz konusu değildir. Özel lazer cihazlar yardımı ile gerçekleştirilen operasyonda penisin birkaç farklı noktasına lazer ışınları yansıtılır. Problemli damarlar üzerinde yapılan uygulamalar kısa süre içerisinde sonuç verir ve penis normalden fazla kan pompalamaya başlar.

Toplamda tedavi penisin 5 farklı bölgesinde uygulanır. Bugüne kadar yapılan herhangi bir operasyonda bu işleme dair herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Ciltte yaralanma, penis problemleri veya ciltte morarma gibi şikayetler söz konusu değildir.  

Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

Penise şok dalga tedavisi olmak isteyen hastaların öncelikli olarak penislerinde ciddi bir rahatsızlıkları bulunması gerekir. Şayet belirli bir seviyede penis sertleşmesi olan ancak daha iyi performans elde etmek isteyenler için uygun olan bir operasyon değildir. Bu nedenle penisinde sertleşme problemi olan ve hiç sertleşme yaşayamayan penisler için uygun olan bir operasyondur.

Penise Şok Dalga Tedavisi

Bu anlamda özellikle 40 yaş üstü erkeklerde ciddi sertleşme problemleri yaşanabilir. Yaş ilerledikçe erkeklerde sertleşme şikayetleri daha da artmaya başlar. Penise şok dalga tedavisi genelde ileri yaşa sahip erkeklerde tercih edilir. Penis sertleşme problemi yaş ile doğrudan ilişkilidir.

Penis Protezi Operasyon Süreci

Penis protezi uygulamaları ağrısız ve sancısız olarak gerçekleşir ve hastaların birçoğu aynı gün sosyal yaşamlarına geri dönebilir. Penis içerisine yerleştirilen küçük bir silikon doku ile gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda hastalar istedikleri gibi bir penis görüntüsüne sahip olabilir. Hastalar 6 hafta sonrasında sağlam bir penise sahip olabilir ve aktif olarak kullanabilirler.  Yerleştirilen penis eğer pompalı ise ilişkilerden hemen önceki süreçte pompa yardımı ile penis sertleşir. Eğer pompasız silikon penis takıldıysa el yardımı ile penis cinsel ilişki öncesi istenilen kıvama getirilebilir. Tedavilerin ilişki öncesinde yapılması ilişkilerin daha uzun soluklu olması bakımından önemlidir. İlerleyen süreçlerde seanslar azaldıkça daha rahat olunur ve artık sadece verilen tarihlerde tedaviye gidilmesi gerekir. Penise şok dalga tedavisi kesin sonuçlar v eren bir operasyon olması nedeni ile günümüzde birçok erkek tarafından sıkça tercih edilen bir yöntemdir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı