Sponsorlu Bağlantılar

Eğitimde Öncü Bir Marka Olan Band7 Markası

Eğitimde Öncü Bir Marka Olan Band7 Markası

Dil sınavına hazırlanan tüm öğrencilere ve bireylere umut olan, sunduğu hizmetler ile onların amaçlarına ulaşmalarını kısa bir zaman içinde sağlamayı başaran Band7 markası, bu olumlu özellikleri sayesinde piyasada rakiplerine büyük fark atan bir marka haline dönüşmüştür.

 

Band7 Markası’nın Kuruluş Amaçları

Dil sınavlarına hazırlanan tüm insanların çalışmalarında ve hedeflerinde doğru bir başlangıç noktası seçmek amacıyla kurulan Band7, aynı zamanda sınava girecek olanlara bu zorlu süreçlerinin her evresinde destek olmaktadır. Bu sayede Band7’nin desteği ile bahçeşehir üniversitesi proficieny sınavına hazırlananlar büyük başarılar sağlamışlardır. Ayrıca bilgi üniversitesi bilet sınavı da iki aşamalı zorlu bir sınavdır ve Band7 desteği ile sınava girenler bu zorlu sınavı kolaylıkla verebilmektedirler. tüm bunlara ek olarak özyeğin üniversitesi trace sınavına girenlerin de sınavlarını başarı ile vermeleri, Band7’nin kuruluş amaçlarına sadık kaldıkları anlamına gelir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı