Sponsorlu Bağlantılar

Emlak Sektöründen Güncel Haberler

Emlak Sektöründen Güncel Haberler

Site emlak sektöründen güncel haberlerin yayınlanmasını sağlıyor. Emlak sektöründeki yeni kampanyalar, yeni emlak haberleri ve yapılacak konut projeleri sayfada yayınlanıyor. Bu sayede emlak sahibi olmak isteyenler site sayesinde gelişmeleri takip edebiliyorlar. Türkiye’de emlak alanında yaşanan tüm gelişmelerin okuyuculara ulaşmasını sağlıyorlar.

Ünlülerin Konut Satışları

Sitede Türkiye’deki emlak gündemi dışında ünlüler dünyasında emlak sektörüyle ilgili gelişmelerinde kişilere ulaştırılmasını sağlıyorlar. Türkiye’de ünlü olan isimlerin konut alışları, konut satışları ve konut projeleri haber sayfasında bulunuyor. Bu sayede kişiler ünlülerin yaşadıkları konutların değerini ya da sahip olacakları konutların değerini öğrenebiliyorlar.

Toplu Konut Projeleri

Emlak haberlerinin yayınlanmasını sağlayan sitede toplu konut projelerine dair haber ve gelişmeleri de paylaşıyorlar. Bu projeler arasında Toki ve Kiptaş projeleri yer alıyor. Toki konutlarına yapılan başvuru sayıları, kura haberleri ve sonuçları Toki bölümünde paylaşılıyor. İstanbul ve Yalova için hizmet veren Kiptaş projelerinin de Kiptaş bölümünde paylaşıyorlar. Kiptaş haberleri arasında ise kura haberleri, kura sonuçları ve yapılan çalışmaların haberleri bulunuyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı