Sponsorlu Bağlantılar

En Güçlü Motor Yağı Formülleri

En Güçlü Motor Yağı Formülleri

Günümüzün araç motor teknolojisine yönelik olarak hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu önemli avantajlar bulunmaktadır. Özellikle de her bir araç motoru için en temel ihtiyaç olan motor yağı teknolojisi artık motoru korumakla beraber, performansını arttırmaya da yardımcı olmaktadır. Özellikle de Liqui Moly 5w30 motor yağı ürünü bu konudaki güçlü performans sonuçlarıyla dikkat çekmektedir. Günümüzde Motul yağ ürünleri ise ağırlıklı olarak tekne motorlarının performansını korumak amacı ile kullanılan bir motor yağı türüdür.

Motor yağı teknolojisinde dünyanın bir numaralı markası konumunda kendisine yer bulan Castrol Edge 5w30 modeli ile günümüzün en üstün teknolojisini formülünde barındırmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde araç motorlarında yüksek performans almaya yardımcı olan motor yağ modellerinden birisi konumunda bulunmaktadır. Günümüzde farklı markaların geliştirmiş olduğu antifiriz ürünleri de motor performansını kış aylarında da korumaya yardımcı olur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı