Sponsorlu Bağlantılar

En Güncel Yabancı Diziler Bu Adreste

En Güncel Yabancı Diziler Bu Adreste

Her bölümü merakla beklenen ve kullanıcıları ekran başına kilitleyen yepyeni diziler her geçen gün çoğalmakta. Ülkemizde çekilip yayınlanan yerli diziler kadar diğer ülkelerde çekilen yabancı diziler de merak ve heyecanla takip ediliyor. Her bölümün sonunda yeni bölümünün çıkması sabırsızlıkla beklenip, yeni bölüm çıktığı anda hayranlarını adeta ekran başına kilitliyor. Yerli dizileri televizyon ekranından takip etmekte olan dizi severler yabancı diziler içinse genellikle yabancı dizi yayını yapan internet sitelerini tercih ediyorlar.

Sitemizde bulunan yabancı dizileri, yabancı dizi izle linki ile bulabilir, yayınlanan en son bölümleri anında izleme şansına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ana ekranda yer alan diziler arasında seçim yapabilir, dilerseniz de takip ettiğiniz diziyi arama çubuğuna yazarak direkt olarak dizinizin sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde son eklenen bölümler, en çok izlenenler gibi listeleri de takip edebilirsiniz.

Neden Yabancı Dizi?
Yerli dizilere oranla yabancı dizilerin tercih edildiği aşikârdır. Peki, ama yabancı diziler neden daha fazla rağbet görmektedirler? Bunun cevabı aslında çok basit. Her ne kadar yerli dizilerimiz çağ atlayarak yabancı dizilerin kalitesine biraz daha yaklaşmış olsalar da tam olarak aynı kaliteyi henüz yakalayamadıkları için izlenme oranları da yabancı dizilere oranla daha düşüktür. Ayrıca ülkemizde çekilen yerli dizilere yapılan maddi yatırımlar, yabancı dizilere göre daha azdır. Dolayısıyla bu da kaliteyi direk olarak etkilemektedir. Fakat yerli dizilerin yükselen ivmesi ilerleyen zamanlarda yabancı dizilerin kalitesini yakalayabileceğini göstermektedir.

Kore Dizileri
Yabancı dizi deyince akla hemen Game Of Thrones, Prison Break, Lost gibi en meşhur Amerikan yapımı diziler gelmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nin dizi ve sinema sektörüne olan yatırımı yadsınamayacak derecede büyüktür. Bu da beraberinde kaliteyi getirmektedir. Ama bununla birlikte yabancı diziler arasında yükselen bir değer olan Kore dizileri de unutulmamalıdır. Özellikle ülkemizde Kore hayranlığı diye bir durum son zamanlarda söz konusu olur hale gelmiştir. Yine bununla birlikte Kore dizileri hayranları da giderek artmaktadır. Emperor Of The Sea, School 2015, Boys Over Flowers gibi ünlü Kore dizileri en çok izlenenler arasında yer almaktadır.

Birbirinden güzel ve en güncel bölümleri ile tüm dünya dizileri ile birlikte Kore dizilerini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı