Gündem

Erdoğan, cuma namazı sonrası soruları yanıtladı

Erdoğan’ın konuşmasında satır başları:

ABD Başkanı Biden sözleri bir devlet başkanına yakışmayan ifadedir.

Rusya gibi bir devlet başkanına böyle bir ifadeyi kullanması gerçekten kabul edilebilir yenilir yutulur bir ifade değildir. Bana göre de sayın Putin gerçekten çok çok akıllıca çok şık bir cevap vermek sureti ile de gereğini yapmıştır.

Avrupa Birliği görüşmesi:

Doğu Akdeniz olmak üzere bütün bunları ele almak suretiyle bir NATO ülkesi olan Türkiye’nin Avrupa Birliği’nden beklentilerini ve bunun yanında da tabii Avrupa Birliği ile ilgili olarak gerek Gümrük Birliği gerek vize konusu buna benzer Gümrük Birliği birçok konular var ki bunları tekrar karşılıklı olarak değerlendirmek fırsatını bulacağız.

Kilise düşen roketler

Şimdi yapılan yani saldırı kabul edilebilir bir saldırı değil. Bunun da cevabını yine haddiyle misliyle verdik veriyoruz.

Çarşamba günü kongremizi yapacağız.

Çarşamba günü yapacağım konuşmada adeta 2023’ün bir manifestosu olacaktır.

O konuşmada da zaten dinleyeceksiniz göreceksiniz ve Türkiye’nin gerek İnsan Hakları ile ilgili yaptığım reform paketi gerekse Ekonomi Paketi ile ilgili bütün bunları kapsayan çok daha geniş anlamda bir değerlendireceğiz.

AK Parti olarak Milliyetçi Hareket Partisi ile bir Cumhur İttifakı olarak 2023’e doğru çıktığımız bu yolda bu dayanışmamızın gereği nelerdir? Neler olacaktır? Bunları da en güzel şekilde İnşallah ifade edeceğiz.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı