Sponsorlu Bağlantılar

Eşsiz Kumaş Al

Kumaş Al

Çeşitli tarzlarda kumaş ürünlerinin satışının yapıldığı bu sitede ilgili ürünler kumaş al işlemiyle temin edilebiliyor. Site ana sayfasındaki kategoriler arasından bir ürün seçerek öncelikle bunun sepete aktarılması gerekiyor.

Ardından hızlı al işlemiyle ürün sipariş verilebiliyor. Sitede bir üyelik yoksa öncelikle üyelik işlemlerinin yerine getirilmesi ve ardından ise ürünün siparişi aşamalarının tamamlanması gereklidir. Sonrasında ilgili ürün kolayca sipariş edilerek kısa sürelerde teslim alınabiliyor.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Site üzerinde sunulan hizmetlerde kumaş ürünlerine dair ödemeler çok farklı seçeneklerle yapılabiliyor. Kapıda ödeme seçeneği bunlardan biridir. Buna ek olarak banka kartı veya kredi kartı seçenekleriyle de ödemeler yapılabiliyor. Satın alınan ürünler ilgili kargo firmasıyla belirtilen adrese ulaştırılıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı