Sponsorlu Bağlantılar

Evde Kolay Yapılabilecek Kebap Tarifi

Evde Kolay Yapılabilecek Kebap Tarifi

Kebap çeşitleri Türk halkının vazgeçemeyeceği lezzetler arasında bulunuyor. Genellikle restoranlarda yenilen bilen bu lezzetleri evinde denemek isteyenler kolay yapabilecekleri tarif arayışına giriyorlar. Anıl Uzun bu konuda onlara yardımcı olarak evde kolay yapılabilen patlıcan kebabı tarifi veriyor. Antep yöresine özgü olan bu kebabın malzeme listesi ve yapılışını sayfasında paylaşarak insanların evlerinde denemelerine yardımcı oluyor.

Deneyimli Aşçının Hayatına Dair Bilgiler

Anıl Uzun’un sayfasında paylaştığı tarifler arasında kebap, mantı, kokteyl, yaş pasta ve köfte gibi lezzetler bulunuyor. Lezzetli yemekleri doğru ve kolay tarifleriyle veren Uzun’un hayatı kişiler tarafından merak ediliyor. Bu nedenle sayfasında kendi hayatına ve deneyimlerine dair biyografisini paylaşarak takipçilerinin kendisini tanımasına yardımcı oluyor. Ayrıca tariflerin altına yorum bölümü ekleyerek takipçilerinin kendisine ulaşıp soru ve önerilerini iletmesini sağlıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı