Kültür Sanat

Evde müzik keyfine ‘+1 FEST’

@artibir Instagram hesabı üzerinden yayınlanacak ve farklı müzik türlerinden önemli isimleri evlerimize konuk edecek yeni konser serisi “+1 FEST” bu Perşembe akşamı başlıyor. Dört hafta sürecek olan festivalde canlı performanslar saat 22.00’de başlayacak.

 

Müzik keyfine +1 olmak üzere başlatılan +1 FEST buluşmalarının ilk konuğu ŞanışerSokrat St ile birlikte 26 Kasım Perşembe akşamı @artibir Instagram hesabı üzerinden müzikseverlerle buluşacak.

 

Bu konseri takip edecek ikinci performans ise Türkiye’nin en sevilen gruplarından Duman tarafından gerçekleştirilecek. Türk rock müziğinin önemli gruplarından Duman, 3 Aralık Perşembe akşamı sevenleriyle buluşacak.

 

Serinin üçüncü konseri, Adamlar ile 10 Aralık Perşembe akşamı yine @artibir Instagram hesabından canlı gerçekleşecek. +1 FEST canlı konserleri, 17 Aralık’ta Pentagram konseriyle tamamlanacak.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı