Sponsorlu Bağlantılar

Ferace Modelleri Nasıl Olması Gerekir?

Ferace Modelleri Nasıl Olması Gerekir?

Son zaman feracelerde şıklık sadelik ve aynı zamanda konforlu olması çok modadır. Giyilen tercih edilen ferace modellerinde bu kriterler ilk başta aranır. Aynı zamanda çok da pahalı olmaması istenir. Genel olarak bakıldığında feracelerde tesettür modelleri göze çarpar. Yani ferace tesettüre uygun olması gerekir.

Tesettür Modelleri

Tesettür modelleri; bol dökümlü, sade ve şık olur. Yani ne çok abartı olup göze batmalı ne de çok sade düz olsun istenir. Bir diğer ferace modeli olarak ise tunik modelleri yaygındır. Yani tunik boyunda ve tunik tarzı feraceler de günümüz genç kitlesine hitap eder.

Ayrıca ferace modeli olarak mont modelleri de oldukça kullanımı çoktur. Mont modelleri özel olarak kış aylarında tercih edilir. Çünkü kışın bir mont gibi sıcak tutma özelliğinin yanında şık durması ile de göze çarpar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı