Sponsorlu Bağlantılar

Forum Sitesi

Forum Sitesi

Tüm yaz, insanların sanal dünyada bir araya gelip bilgilerini, deneyimlerini, doğrularını, hatalarını, hatalarını, kusurlarını paylaştığı, aklınıza gelebilecek her konuda konu ve yorum yazdığı zamanlardır.

Başka bir deyişle, forumlar sanal dünyanın sosyalleştirilmiş siteleridir. Günümüz forumlarında insanlar bir araya gelerek sanal konuların yanı sıra birçok konuda etkinlikler düzenlemektedir. Üyeler bir araya gelerek atölye çalışmaları, kurumlara yardım, alışveriş, kutlama ve eğlence gibi çeşitli etkinlikler düzenler.

Fan club forumları ikinci sırada. Fan kulüp forumları sanatçılar, ünlüler, takımlar veya farklı görüşler hakkında tek bir konuya odaklanır. Sanatçılara veya ünlülere açık olan genel forum sitesinde, insanlar bir araya gelerek konserler ve eğlence etkinlikleri şeklinde etkinlikler düzenlemektedir.

Bundan sonra genel forumlarda insanlar bir araya gelerek çeşitli eğlenceler ve etkinlikler düzenlerler. Genel forumlarda insanlar bir araya gelerek kalem, kitap, defter gibi araçları toplayarak ihtiyaç sahibi okullara yardım ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu