Sponsorlu Bağlantılar

Futurama Bender’ın Büyük Skor Filminin İncelemesi

Bana mı öyle geliyor yoksa The Simpsons biraz fazla mı uzadı? Tersine, Futurama sadece beş sezon sonra iptal edildi, son kullanma tarihinden yarım milyar ışıkyılı uzakta.

Açıkçası Matt Groening, Fox tarafından iptal edilmekten gerçekten mutlu değildi ve Bender’ın Büyük Skorunun ilk beş dakikasında ne kadar bariz bir şekilde ortaya çıktı . Farnsworth’ün çok kısa ve öz bir şekilde ifade ettiği gibi, “bizi kovan o salak moronlar kendileri de kovuldu!” Hayır, gerçekten mi?

The Big Score , geek mizahın, zekice kültürel referansların olağan Futurama karışımını sunuyor ama şimdi süper boyutlu, reklamsız 90 dakikalık bir DVD’de.

https://1080pfilmizle.org/siyah-giyen-adamlar-turkce-dublaj-full-hd/

Dürüst olmak gerekirse, bazen Bender tarafından bir araya getirilmiş yirmi dakikalık üç hikaye gibi geliyor, ancak animasyonun kalitesi normal TV ürününden daha yüksek, bu yüzden şikayet etmeye hazır değilim. Futurama’nın sonsuz bir evrende, bükülmeden ve sonunda uzay-zaman dokusunu yok edebilecek bir zaman paradoksuna neden olmadan garip bir şekilde ekstra yardımına yetecek kadar yer olmalı – elbette?

Bender’ın Büyük Skoru hakkında spoiler vermemek için , zaman yolculuğu, iki yüzlü uzaylılar, psikopat Noel Babalar ve ahlaksız aptallığın alışılmadık olmayan bir kombinasyonunu birleştirir. Ama o zaman bu beklentilerle pek yüzleşmiyor, değil mi? Hatta birkaç kısa müzikal numara ve sevdiğimiz ya da en azından tanıdığımız tüm karakterleri ve merakla Al Gore’u fırlattılar. Hikaye sadece Bender’ın Al’in başkanlık başarısızlığındaki rolünü açıklamakla kalmıyor, aynı zamanda ölümcül slayt gösterileri yerine ölümcül lazer patlamalarıyla Dünya’yı kurtarıyor! Her zaman söylediğim gibi, ne çarpık bir metres olasılığıdır.

Ana özellik, herhangi bir Futurama hayranının makul bir şekilde umabileceği kadar eğlenceli ve bu diskteki DVD ekstraları da fena değil. Silinen sahneler, oyuncu kadrosu seslendirmeleri olan bir çizgi roman, tanıtımlar, 3D modeller ve her yerde bulunan oyuncu kadrosu ve ekip yorumlarını içerir.

Ama benim kişisel favorim, Everyone Loves Hypnotoad adlı , Everyone Hates Chris’in bir hicviydi . Bu, ‘hipno’ olmaktan başka kesinlikle hiçbir şey yapmayan büyüleyici Hypnotoad’ın tam 22 dakikası. Ayrıca gerçek bir matematik profesörü tarafından verilen ‘Bite My Shiny Metal X’ adlı tuhaf bir matematik dersi var.

Ancak öne çıkan şey , yeni Futurama spesiyallerinin ikincisi olan The Beast with a Billion Backs için bir storyboard fragmanı olmalı. Fox’a göre, bunu Bender’s Game ve Into the Wild Green Yonder ile daha fazla macera izleyecek – eğer yeterli sayıda insan ilk ikisini satın alırsa.

Şimdilik, Futurama’yı sevdiyseniz , Bender’ın Büyük Skoru tam da doğru yerdedir.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı