Gündem

Gamze Karta’nın Youtube Başarısı

Gamze Karta’nın Youtube Başarısı

Tiktok fenomeni Gamze Karta, sosyal medya fenomeni olarak biliniyor. Tiktok platformunda 1.7 milyon takipçiye ulaşan Gamze Karta şimdide Youtube kanalında 1 ay gibi kısa bir sürede 130 bin aboneye ulaştı.

Gamze Karta Youtube kanalında minik kızı Öykü ile 2 aydır içerik oluşturuyor ve çok yeni olmasına rağmen başarıdan başarıya koşuyor. Kızıyla geçirdiği bir günü, yaptıkları aktiviteleri, yediği yemekleri ve yaptıkları alışverişleri paylaşıyor. Ama bu videolarda o kadar tatlı sempatik bir anne kız olarak karşımıza çıkıyorlar ki tüm videoları tekrar tekrar izlemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Milyonlarca izleyicinin içeriklere gösterdiği ilgi hepimizi şaşırttı. Gamze Karta’nın başarısının arkasındaki sırrının ürettiği kaliteli ve özgün içerikler olduğunu bu alanda kısa zamanda çok daha fazla kitleye ulaşacağını milyonların sevgilisi haline dönüşeceğini tahmin edebiliyoruz.

Gamze Karta’nın bir kadın olarak bu başarısını en içten dileklerimle kutluyorum ve severek takip eden heyecanla yeni içeriklerini bekleyen bir takipçisi olarak tüm kalbimle desteğimi bildirmek istiyorum. Hazırladığı kaliteli içeriklerin birçok anne ve kızın hayatında minik dokunuşlar tatlı hatıralar bırakacağı konusunda eminiz.

Youtube Kanalı: https://m.youtube.com/c/GamzeKarta

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu