Sponsorlu Bağlantılar

Gece Açık Veteriner

Gece Açık Veteriner

Veteriner hekimliği, hayvanlarda ki tüm koruyucu ve tedavi edici hekimlik branşlarını kapsar. Gece aniden fenalaşan, yüksekten düşen veya acil müdahale edilmesi gereken sevimli dostlarınız için gece açık veteriner bulmak çok önemlidir. Bulduğunuz kliniğin tam donanımlı olması gerekir. Ümraniye veteriner kliniği 24 saat açık olup gerektiği zaman tüm cerrahi müdahaleleri yapan bir kliniktir.

Koruyucu Hekimlik

Koruyucu hekimlik birinci basamak hizmetleri içerir. Koruyucu hekimlik denildiği zaman ilk akla gelen şey aşılama hizmetleridir. Ev ortamında diğer aile bireyleri ile yaşayan evcil hayvanınızın aşılı olması çok önemlidir. İstanbul veteriner kliniği bağışıklama hizmetlerini verirken bunların kayıtlarını da özenle tutar. Aşı günlerini size daha önceden haber vererek aşılardan haberdar olmanızı sağlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı