Sponsorlu Bağlantılar

Göktürk Veteriner Hizmetleri

Göktürk Veteriner

Göktürk Veteriner Hastanesi minik dostlarınızın güvenle tedavi edilmesini ve evlerine sağlıklı dönüşlerini sağlar. Günün hangi saatinde olursa olsun, günün her saati küçük ruhları gözetler.

Göktürk Veteriner Kliniği

Göktürk’te bulunan veteriner acil polikliniğinde uzman veteriner hekimler günün her saati görev başındadır. Görüntüleme ve röntgen cihazları ve laboratuvar imkanları ile arkadaşlarınızın sağlık sorunlarını hızlıca tespit edebilirsiniz. Yoğun bakım hizmetinin mevcudiyeti, dört ayaklı arkadaşlarınızın hayatında özellikle önemlidir. Öte yandan köpek kısırlaştırma hizmeti de veriyoruz.

Veteriner Kliniği Göktürk, sadece sağlık hizmeti vermekle kalmıyor, aynı zamanda minik dostlar için kuaförlük de yapıyor. Kuaförlük hizmeti sayesinde şirinliğine şirinlik katıyor. Daha sağlıklı, daha sevimli arkadaşlarınıza hizmet ederler. Hayvanlarda Fip tedavisi de oldukça önemlidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu