Sponsorlu Bağlantılar

Gözeller İnşaat ile hayatın farkını anlayacaksınız!

Gözeller İnşaat ile hayatın farkını anlayacaksınız!

Hayallerinizin mimarı Gözeller İnşaat tarafından geçtiğimiz günlerde tamamlanarak anahtarları ailelerine teslim edilen Yaşam Gold Sitesi Konutları 1. Etap, 2. Etap, 3. Etap ve 4. Etabında, sizler için her şey ayrı ayrı bir şekilde dizayn edilmiş.

Konya İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında ilk sırada, Konya’da Emlak sektöründe ise söz sahibi olan Gözeller İnşaat, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yeni Projelerle Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe dikkatleri üzerine çekecek olan Gözeller İnşaat, sizlerin rahat etmeniz için bütün ayrıntıyla düşünerek projelerini hayata geçiriyor.

3+1 daireler olarak inşa edilen Yaşam Gold Sitesi Konutları 1. Etap, 2. Etap, 3. Etap ve 4. Etabında, salon, oturma odası, çocuk odası, yatak odası ve mutfağında lavaboya ve balkonuna kadar bütün iş ve işlemler en ince ayrıntısına kadar düşünülerek inşa edilmiş.

Daire özelliklerinden de kısaca bilgi verelim, salonda Laminant parke ve süpürgelik, 3D duvar ve duvar kağıdı uygulaması, Kısmı olarak alçıpan asma tavan ve ışık bantlara yer almakta. Oturma ve Çocuk odasında yine Laminant parke ve süpürgelik, 3D duvar ve duvar kağıdı uygulaması, Kısmı olarak alçıpan asma tavan ve ışık bantlar kullanılmış.

Laminant parke ve süpürgeliğin, 3D duvar ve duvar kağıdı uygulamasının yanı sıra Kısmı olarak alçıpan asma tavan ve ışık bantları Camlı duş, Mobilyalı giyinme odasına yer verilmiş.

Mutfakta ise Dekoratif seramik kaplama ve laminant parke, 3D duvar, cam mozaik ve duvar kağıdı, Kısmi olarak alçıpan asma tavan ve ışık bantları, Membran kapak, mutfak tezgahı granit, 3’lü ankastre set konulmuştur.

Gözeller İnşaat, Konya’da Yatırım ve Konya’da Emlak sektöründe öncü firma olmaya devam edecek

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı