Sağlık Gündem

Gücüne sahip çıkmak isteyenlere tavsiyeler

Thetahealing tekniği ile kişinin karşılaştığı olumsuz durumları kaldırmaya yardımcı olarak istenilen hayatı kurmayı sağlayan İpek Senem Aydın, kendi gücüne sahip çıkma olgusunu pozitif enerjiyle buluşturuyor. Enerjinin hayal edilenden daha güçlü olduğunu vurgulayan Aydın, herkesin enerjisini yükseltecek, kendine ve dünyaya katkı sağlayacak güçle, hayatın sorumluluğunu almayı da mümkün kılıyor. 

Gücüne sahip çıkmak isteyenlere altın değerinde tavsiyeler

“Kendi gücüme nasıl sahip çıkacağım?” sorusu için İpek Senem Aydın ilk olarak “Gerçekçi Olun” önerisini veriyor. Kişinin gerçek gücünün kendi gerçekliğinden kaynaklandığını söyleyen Aydın, içsel ses ve ego arasındaki farka dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor. Egonun sesi dinlenip fark edildiğinde “Gerçek nedir biliyorum. Kendi gerçeğim ile egom arasındaki farkı biliyorum. Kendi gerçeğime ve kendi gücüme nasıl sahip çıkacağımı biliyorum. Gücüm bana aittir” olumlamasının tekrar edilmesi ile güce sahip çıkılabileceğini belirtiyor. “Yargılamaya son verin” ile güce sahip çıkma hedefinin mümkün olabileceğini ifade eden thetahealing eğitmeni, yargılamanın kişinin gücünü azalttığını ve bundan kurtulduktan sonra ise herkesin bir olduğunu tekrardan vurguluyor. Bu kapsamda yapılması gerekenlerden bir diğerini de “Kurban bilincinden çıkın” olarak özetleyen Aydın, olumsuz ifadelerle kendi gerçekliğini yaratıp gücünü kaybeden herkese yardımcı oluyor.

“Mükemmel bir varlık olduğunuzu kabul edin”

Gücüne sahip çıkmak isteyen herkese “Varlığınız gerçek gücünüzdür” ile ilham olan İpek Senem Aydın, “Olduğunuz halinizle zaten mükemmel bir varlık olduğunuzu kabul edin ve kendi gerçek kaynağınızla bağlantı kurun. Bunu meditasyon yaparak, doğa içinde vakit geçirerek de yapabilirsiniz” önerisini yapıyor. “Gücünüzü diğerleri ile paylaşın” cümlesi ile gücü keşfetme ve bunu diğer insanlarla paylaşmayı da vurgulayan Aydın, yapılan paylaşım ve iyiliklerin başkalarının enerjisini yükselttiği gibi kişinin kendi enerjisini de hatırlamasına yardımcı olacağını ifade ediyor. Birçok kişinin kendi gücünü gösterdiğinde başına kötü bir şey gelecek düşüncesiyle büyütüldüğünü açıklayan thetahealing eğitmeni, “Parıldayın” diyerek yüreklendirici, mucizelere inanan, kendi gerçeklerini yaratan, hayatın sorumluluğunu alıp pırıl pırıl parlayan güzel ruhlara bürünmeye davet ediyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı