Sponsorlu Bağlantılar

Haber Sitesi

Haber Sitesi

Dijital dünyadan insanların haber almasını sağlamak adına varlık sürdüren haber sitesi Görkem Can tarafından yönetiliyor. Dijital iletişim üzerine çalışan Can haber sitesinde farklı konulardaki haber, tavsiye ve içerikleri yayınlayarak takipçileriyle kaliteli bilgilerin paylaşımını yapıyor. Siteyi takip edenler internet gazeteciliği, blog yazarlığı, web tasarım, pazarlama, satış ve sosyal medya üzerine bilgi sahibi olarak edindikleri bilgileri kullanabiliyorlar.

Haber Sitesinden Tanıtım Hizmeti

Haber sitesi kişilerin pazarlama, web tasarım ve dijital pazarlama gibi alanlarda bilgi sahibi olmalarını sağlamak dışında tanıtım hizmeti de veriyor. Siteyi tercih edenler işletmeleri veya sundukları hizmetler için tanıtım yazısı yayınlatabiliyorlar. Böylelikle siteyi takip eden kişilerin tanıtımda yer alan firma veya işletmeyle tanışmasına yardımcı oluyorlar.

Haber Sitesinde Konuk Yazarlık İmkanı

Dijital dünya ile ilgili haber ve içeriklerin yayınlandığı sitede kişiler konuk yazarlık yapma imkanı da buluyorlar. Bu sayede yazarlık konusunda deneyim kazanma imkanı bulabiliyorlar. Yazarlık yapmak isteyenler siteden yararlanarak web tasarım, sosyal medya, internet reklamcılığı, seo ve e-ticaret gibi konularda blog yazarlığı yapabiliyorlar. Blog yazmak isteyenler site yöneticisi ile iletişim kurarak bu isteklerini hayata geçirebiliyorlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu