Gündem

Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı geçici olarak kapatılacak.

 

Ulviyya Guliyeva (Azerbaycan 28.09.2020)- Hibya – 28 Eylül 2020 tarihinde Bakü-Azerbaycan topraklarında sıkıyönetim ilanı nedeniyle Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı geçici olarak kapatılacak.

Bu nedenle Azerbaycan Hava Yolları’nın 30 Eylül’deki (30 Eylül dahil) Bakü-Nahçıvan-Bakü seferi planlanan tüm seferleri askıya alındı.

Aynı zamanda 1 Ekim’de yapılması planlanan AZAL Bakü-Londra-Bakü seferleri ile 2 Ekim’de yapılması planlanan Bakü-Berlin-Bakü seferleri iptal edildi.

AZAL uçuşları iptal edilen yolcular, biletlerini başka tarihlerle değiştirebilir veya ceza ödemeden paralarını geri alabilirler.

Buna ek olarak, Fly Dubai uçuşları 29 Eylül, 1 ve 3 Ekim tarihlerinde, Dubai-Bakü-Dubai uçuşları 1 ve 4 Ekim tarihlerinde, Belavia ise 2 ve 4 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı