Sponsorlu Bağlantılar

Hediye Fikirleri

Hediye Fikirleri

Eşinize, babanıza, erkek dostlarınıza veya erkek arkadaşınıza ilginç bir doğum günü hediyesi arıyorsanız hediyefikri.com’un ilginç hediyeler kategorisi içerisinde, erkekler için acayip derecede şaşırtıcı ve kesinlikle mutluluk verici ilginç hediyeler bulabilirsiniz.

Mesela bu noktada size önerebileceklerimiz babaya alınacak hediyeler en popüler ve en neşeli 10 ilginç hediye önerimiz şöyle; Emoji ifadelerinin yer aldığı oldukça hoş ve sevimli tasarımlara sahip kupa bardaklar. Hem kol saati hem de çakmak olarak kullanılabilecek son derece ilginç çakmaklı kol saati. Öğrenci veya masa başı işlerde çalışan bir erkek arkadaşınıza varsa, çalışma masası üzerinde kullanabileceği DIY CUP & dökülen kahve görünümlü masa lambası.

Erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri seçenekleri içerisinde şiddetle tavsiye edebileceğimiz hem sevimli hem de esprili kişiye özel Aşk Tapusu. İlaç kutusu şeklinde tasarlanmış olan “sana hastayım” şeklinde esprili mesajlar içeren Aşkpirin ve çok seviyorum aşk drajeleri (bu iki ilaç kutusu da kişiye özel hazırlanan esprili hediyelerden:) Son derece ilginç kalem modelleri (Şırınga kalem, şok kalem, balta, Eyfel kulesi, testere vs. modellerdeki kalemler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı