Sponsorlu Bağlantılar

Her Genç Kızın Hayali Çeyiz Paketleri

Her Genç Kızın Hayali Çeyiz Paketleri

Elart çeyiz firması her genç kızın hayali olan çeyiz paketlerinin online satılmasını sağlıyor. Farklı modellere sahip olan ve içerisinde farklı ürünleri barındıran çeyiz paketleri gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Bu sayede gelin adayları istedikleri çeyiz paketini seçerek sipariş verebiliyorlar. Bu paketler arasında nicole yeşil, monica pudra, mucize gümüş, nicole mavi, wendy andrasit ve alyans mürdüm paketleri yer alıyor. Çeyiz paketi olarak Nicole yeşil paketi tercih edenler triko battaniye, örgü battaniye ve nakış nevresim takımı başta olmak üzere 10 parça eşyaya sahip oluyorlar.

Pike Yatak Setleri

Çeyiz paketleri arasında seçim yapamayan kişiler pike takımları arasında seçim yapabiliyorlar. Bu takımlar içerisinde ise çarşaf, yastık ve yastık kılıfları başta olmak üzere 6 parça bulunuyor. Bu takımlarda da gelin adayları renk tercihinde bulunabiliyorlar. Pike yatak setlerinde bulunan renkler arasında ise gümüş, mavi, mürdüm, yeşil, gülkurusu, pudra ve krem gibi renkler bulunuyor.

Her Eve Uygun Yatak Örtüleri

Çeyiz tekstil firmaları arasında önemli bir yerde bulunan Elart her eve uygun yatak örtülerinin satışını da gerçekleştiriyor. Bu yatak örtüleri çeyiz için satın alınabileceği gibi kullandığı yatak örtüsü eskiyen kişiler tarafından da satın alınabiliyorlar. Firmanın yatak örtüleri ise elyaflı, tek kişilik ve çift kişilik olarak çeşitlendiriliyor. Böylelikle yatak örtüsüne ihtiyaç duyanlar istedikleri özelliğe sahip örtüyü satın alabiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı