Sponsorlu Bağlantılar

Hileciniz

Hileciniz

LoL RP hilesi nedir? LoL RP ne içindir? LoL RP nasıl kullanılır? LoL RP ne kadar tutar? LoL RP nereden alınır?” Sorularınızın cevaplarını bu içerikte bulabilirsiniz.

LoL’ün kısaltması olan League of Legends; League of Legends, Türkçe adıyla, Riot Games tarafından geliştirilen ve 2009 yılında piyasaya sürülen MOBA (multiplayer online battle arena) türünde bir oyundur. LoL’de Summoner’s Rift, Twisted Treeline ve Howling Abyss adında, farklı oynanışa sahip 3 harita bulunuyor. LoL, Windows ve Mac OS işletim sistemlerinde oynanabilen ücretsiz bir oyundur. Oyunun amacı, genel olarak savunma binaları ile desteklenen, karşı takımın kalbi diyebileceğimiz ana binayı (Nexus) yıkmaktır. Maçın başında şampiyonlar zayıf. Şampiyonlar yakındaki eşyaları topladıkça ve deneyim puanları kazandıkça güçlenir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu