Sponsorlu Bağlantılar

Hosting Firması

Hosting Firması

Herkesin bildiği gibi bilişim sektörü hızlıca yol kat ediyor. Son zamanlarda Türkiye için de bu durum söz konusudur. Siteler için belirli hizmetler gerekiyor. Bunun için de hosting hizmeti veren firmalar aranıyor. Sizlere 2013 senesinden beri deneyimlerini sunan bir firmayı tanıtıyoruz. Firma, işini profesyonel bir şekilde ve yüksek deneyimlere tabii olarak yapıyor. Bu gerçekleştirdiği işleri ile de birçok site sahibine avantaj sağlıyor. Bu yüzden de siteler için ilk tercih oluyor. Piyasanın en önde gelen ve işini en iyi şekilde yapan firmalardan biri olduğu da aşikardır.

Firmanın Seçenekleri

Piyasaya 2019 yılında çıktığı biliniyor. Yeni olarak görülüp, işini bu denli yapmaları da dikkat çekiyor. Firma, 2019 da sektöre giriş yapsa da, deneyimleri yaklaşık 10 yıla kadar dayanıyor. Yıllara dayan bu tecrübe de, onları işlerini iyi yapmaya gayet ettiriyor. Firmanın reseller hosting hizmeti sağladığı da biliniyor. Bunun yanı sıra vds satın al imkanı da rağbet görüyor. Sunduğu bu seçenekler ile de kaliteli hizmetini yansıtıyor. Dedicated gibi sistemler için de ziyaret edilebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı